Auto, ar ko brauca Džeimss Bonds, pārdots par 3,1 miljonu eiro

2 komentāri

Nupat izsolē Aston Martin markas automašīna, ar kuru jaunākajā filmā Spektrs brauca slavenais spiegs Džeimss Bonds, pārdota par 3,1 miljonu eiro.

Pārdotā Aston Martin ir viena no desmit automašīnām, kas tikusi uzbūvēta speciāli filmai – pārējās izmantotas dažādu specefektu filmēšanai.

Britu mediji lēš, ka Spektra filmēšanā iznīcinātas automašīnas 32 miljonu eiro vērtībā. Bet pārdotais auto, ko rotā Džeimsa Bonda tēlotāja Daniela Kreiga autogrāfs, var sasniegt maksimālo ātrumu – 305 kilometrus stundā.

Tiesa, uz publiski pieejamiem ceļiem ar to nemaz nedrīkst braukt. Christie’s izsolē pārdotas arī citi Džeimsa Bonda greznie nieki, un daļa ienākumu novirzīta labdarībai.

Foto

2 komentāri

TOP komentāri

  • Bārts Simpsons
    +2

    Bārts Simpsons

    Kaut latviesi varetu tadu autinu atlauties.:) Bet nu smuks gan...

    20.02.2016 07:41

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas