Augusta ātruma pārkāpēja rekords – pa Rīgu traucas ar ātrumu 142 km/h!

0 komentāri

Rīgā, uz Dienvidu tilta, kāds Mitsubishi markas automašīnas vadītājs šā gada augustā ātrumu pārsniedzis par 72 kilometriem stundā, braucot apdzīvotā vietā ar ātrumu 142 kilometri stundā.

Tāpat viens no iepriekšējā mēneša lielākajiem ātruma pārkāpumiem fiksēts uz autoceļa Rīga–Ventspils, 16. kilometrā virzienā uz Jūrmalu. Tur kāds Mercedes Benz šoferis braucis ar ātrumu 147 kilometri stundā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kopumā augustā ar stacionārajiem un pārvietojamajiem fotoradariem fiksēti teju 6,5 tūkstoši ātruma pārkāpēju.

Foto – Dienvidu tilts:

Valsts policija atgādina, ka kopš šā gada 2. jūlija stājušies spēkā bargāki sodi par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Steidzīgajiem šoferīšiem turpmāk būs jāatsakās no krietni lielākas naudas summas, nekā tas bija iepriekš, tāpat par lielākiem ātruma pārkāpumiem šoferiem tiks noņemtas tiesības uz soda sankcijā minēto laika periodu un piešķirti soda punkti.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas