Audi prezentē jauno Q7 modeli

0 komentāri

Jaunais Audi Q7 ir par  325 kilogramiem vieglāks, un zemais gravitācijas centrs padara to par  viegli manevrējamu automobili, turklāt tas ir arī ietilpīgākais auto klasē. Lai arī ārējie izmēri ir samazināti, iekšā ir daudz vairāk vietas gan pasažieriem, gan bagāžai.

Jaunā modeļa ražotāji padomājuši arī par degvielas ekonomiju. Audi ir izdevies samazināt Q7 degvielas patēriņu par veseliem 28% komplektācijā ar TFSI dzinējiem un par 23% komplektācijā ar TDI dzinējiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Q7 dzinēji pieejami ar 3,0 l TDI dzinēju ar 200 kW (272 ZS) jaudu un 3,0 l TFSI dzinēju ar 245 kW (333 ZS) jaudu Audi Q7 no 0 līdz 100 km/h ieskrienas attiecīgi 6,1 (TFS) un 6,3 (TDI) sekundēs. Dīzeļdzinējs ar sešiem cilindriem patērē vien 5,7 litrus degvielas uz 100 kilometriem (149 grami CO2 uz kilometru).

Audi Q7 e-tron quattro, kas tiks laists tirdzniecībā pavisam drīz, ir pirmais Audi plug-in hibrīdmodelis ar dīzeļdzinēju. Modeļa sistēmas jauda ir 275 kW (373 ZS) un griezes moments – 700 Nm, kā arī tas ir pirmais plug-in hibrīdmodelis ar dīzeļdzinēju un quattro visu riteņu piedziņu premium apvidus automobiļu kategorijā.

Tā degvielas patēriņš ir vien 1,7 litri uz 100 kilometriem, kas atbilst 50 gramiem CO2 izmešu uz kilometru. Ar pilnībā uzlādētu akumulatoru nobraucamais attālums ar šo modeli ir 56 kilometri.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas