Atsākti būvdarbi uz pēdējā neasfaltētā posma autoceļā Tukums–Kuldīga

0 komentāri

Atsākušies pērn uzsāktie būvdarbi autoceļa Tukums–Kuldīga (P121) posmā no Zemītes līdz Pūcēm Kandavas novada teritorijā. Šis ir pēdējais dotā autoceļa posms, kas vēl nebija asfaltēts.

Būvdarbus veic SIA Saldus ceļinieks. Pašlaik atsevišķās posma vietās notiek grāvju un ierakuma rakšana un būvdarbu vietās ir jārēķinās ar ātruma ierobežojumu 70 km/h, vietām arī 50 km/h.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Posmu, kurā notiek būvdarbi, ir iespējams šķērsot desmit minūtēs, sola Latvijas Valsts ceļu pārstāvji.

SIA Saldus ceļinieks 2014. gadā uzvarēja atklātā būvdarbu iepirkuma konkursā un ar būvniekiem noslēgts līgums par vairāk nekā 7,39 miljoniem eiro (ieskaitot pievienotās vērtības nodokli (PVN)). Šā objekta rekonstrukciju līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds (ERAF).

Būvdarbi paredz grants seguma nomaiņu pret asfaltu, kā arī tilta pār Amulu atjaunošanu. Tāpat vietām autoceļa trase būs mazāk līkumota. Paredzams, ka būvdarbi šajā posmā turpināsies līdz jūlijam.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas