Aptauja! Kas, tavuprāt, būtu jādara ar ceļu bedrēm Latvijā?

0 komentāri

Bedres, bedrītes, plaisas, automašīnu nāve, dangas un šausmiņas! Kā tik ikdienā nedēvējam bedres, kas tik kuplā skaitā atrodamas uz Latvijas ceļiem! Akcijas Aizver bedri ietvaros portāls Skaties.lv tev, lasītāj, grib uzdot jautājumu – kas, tavuprāt, būtu jādara ar šīm bedrēm, lai efektīvāk pievērstu uzmanību vienai no Latvijas nacionālajām problēmām?

Aptaujas rezultāti tiks apkopoti un paziņoti tepat – portālā Skaties.lv!

Kas jādara ar ceļu bedrēm Latvijā, lai pievērstu uzmanību šai problēmai?

Rezultāti:
13%

Jāņem lāpsta un jāber pašiem ciet!

10%

Jāstāda tajās koki un puķes!

65%

Bedru fotogrāfijas aktīvi jāsūta deputātiem!

12%

Nekas nav jādara - bedres runā pašas par sevi!

Atgādinām! Lai pievērstu sabiedrības un atbildīgo institūciju uzmanību aktuālajai bedru problēmai ne vien pilsētu ielās, bet arī uz A līdz Ž kategoriju ceļiem, portāls Skaties.lv un TV6 uzsāk sociālu kampaņu Aizver bedri!

Tās ietvaros ikviens ir aicināts dalīties ar savas mīļākās bedres bildi portālā Skaties.lv!

Turklāt labākās bildes autors saņems vērtīgu iespēju – veselu nedēļas nogali vizināties pa skaistākajām Latvijas bedrēm ar Hummer džipu.

Sociālās kampaņas ietvaros lūkosim noskaidrot iemeslus, kādēļ Latvijā rodas bedres un sniegsim padomus, kā pašu spēkiem tikt ar šo problēmu galā. Tāpat ikviens aicināts dalīties ar inovatīvām metodēm, kā labāk aizvērt bedres – labākās idejas tiks publicētas, lai iedvesmotu tautiešus!

Bildes iesūti šeit!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas