Apgrūtināti braukšanas apstākļi pa vietējas nozīmes ceļiem visā Latvijā

0 komentāri

Turpinoties salīdzinoši siltajam laikam, šodien, 22.februārī, braukšanas apstākļi pa visiem Latvijas galvenajiem un lielāko daļu reģionālo ceļu ir apmierinoši, savukārt pa vietējas nozīmes ceļiem pārvietošanās joprojām ir apgrūtināta visā valstī, liecina ceļu uzturētāju Latvijas Valsts ceļi (LVC) informācija.

Apledojuma dēļ šorīt apgrūtināta braukšana pa reģionālajiem autoceļiem ir Rīgas un Limbažu apkaimē. Šie ceļi tiekot kaisīti ar pretslīdes materiāliem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ceļu uzturēšanas darbos šorīt bijušas iesaistītas 83 VAS Latvijas autoceļu uzturētājs ziemas dienesta tehnikas vienības, kas veica slideno posmu kaisīšanu.

Šorīt Kurzemē vietām līst, un gaisa temperatūra Latvijā ir no -1 līdz +4 grādiem, tāpēc ir iespējama apledojuma veidošanās. Saskaņā ar metroloģisko prognozi arī dienā vietām gaidāmi nelieli nokrišņi.

LVC atgādina, ka ziemas sezonā braukšanas apstākļi var mainīties ļoti strauji, tāpēc aicina autovadītājus braukt uzmanīgi un izvēlēties laikapstākļiem un ceļa stāvoklim atbilstošu braukšanas ātrumu un manieri.

Īpaši uzmanīgiem autovadītājiem jābūt, braucot pa mazajiem ceļiem, kas ziemā tiek uzturēti ar sniega kārtu, jo, iestājoties siltākam laikam, tāpat arī lietus un sniega ietekmē uz tiem veidojas atkala, un tie ir ļoti slideni.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas