Amerikāņu autobūves giganta ”General Motors” nedienas turpinās

0 komentāri

ASV autobūves gigants “General Motors” šā gada otrajā ceturksnī strādājis ar 190 miljonu dolāru (141,1 miljona eiro) tīro peļņu, kas ir par 85% mazāk nekā attiecīgajā laika periodā pērn.

Peļņas kritums galvenokārt tiek skaidrots ar apjomīgām izmaksām un kompensācijām saistībā ar vērienīgajiem automašīnu atsaukumiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”General Motors” šogad kopumā atsaucis jau aptuveni 30 miljonus automašīnu. Šis atsaukums galvenokārt attiecas uz “Chevrolet Spark”, “Chevrolet Impala” un “Chevrolet Silverado” automašīnu modeļiem.

Kompānija reģistrējusi 1,3 miljardu dolāru zaudējumus un 1,2 miljardu dolāru izdevumus galvenokārt saistībā ar atsaukto automašīnu remontēšanu.

Turklāt vēl 400 miljoni dolāru atvēlēti kompensācijas programmai saistībā ar aizdedzes sistēmu problēmām.

”General Motors” arī aplēsis iespējamās nākotnes atsaukumu izmaksas Ziemeļamerikā, tāpēc uzņēmums reģistrējis 900 miljonu dolāru izdevumus saistībā ar iespējamiem atsaukumiem nākamo desmit gadu laikā 30 miljoniem automašīnu, kas šobrīd ir uz ceļiem.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas