Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Auto

Noderīgi ieteikumi autovadītājiem ziemā

Noderīgi ieteikumi autovadītājiem ziemā

Ziemīgais laiks nu jau kādu laiku pieturas Latvijā, taču, stūrējot pa ceļiem, ne vienam vien autovadītājam nākas nodomāt – šis “kaimiņš” uz ceļa gan rāda jokus! Lai nekļūtu par vienu no draudiem uz ceļa, apkopoti daži vienkārši padomi braukšanai ziemas apstākļos

Daudzas privātās maksas stāvvietas neatbilst prasībām, uzskata Rīgas būvvalde

Daudzas privātās maksas stāvvietas neatbilst prasībām, uzskata Rīgas būvvalde 1

Automašīnu kļūst vairāk un vietas mazāk – tā situāciju Rīgā raksturo autostāvvietu ierīkotāji un uzturētāji. Tāpēc galvaspilsētā pieaug maksas stāvvietu skaits, kas ne vienmēr ir ierīkotas atbilstoši prasībām. Stāvvietu attīstītāji norāda, ka būvvaldes prasības ir pārspīlētas. Būvvalde pārmetumus noraida un skaidro, ka stāvlaukumu saimnieki ir pārlieku ieraduši apiet noteikumus.

Esiet uzmanīgi! Autoceļus daudzviet klāj “melnais ledus”

Esiet uzmanīgi! Autoceļus daudzviet klāj "melnais ledus"

Autovadītājiem jābūt īpaši uzmanīgiem, jo apgrūtināti braukšanas apstākļi patlaban ir uz visiem valsts galvenajiem autoceļiem Pierīgā un galvenajiem ceļiem Zemgalē un Kurzemē. Daudzviet veidojas apledojums, kā arī “melnais ledus”.

Vai tehniskās apskates varēs veikt retāk? Saeima sola izvērtēt sabiedrības iniciatīvu

Vai tehniskās apskates varēs veikt retāk? Saeima sola izvērtēt sabiedrības iniciatīvu 10

Ledus ir sakustējies – tehniskās apskates auto varētu tikt veiktas retāk, spriež Saeimas deputāti. Iniciatīvu par retākām pārbaudēm rosinājusi sabiedrība, savākti 11 000 parakstu. Pret radikālām izmaiņām ir CSDD un Valsts policija, un nedaudz pielaidīgākas valsts iestādes ir attiecībā pret tehnisko pārbaužu veikšanu jaunajiem auto. Neskaidrību joprojām ir ļoti daudz, un reālas izmaiņas nemaz tik ātri nav gaidāmas.

Viens Trampa tvīts ”Toyota” rada 1,2 miljardus dolāru lielus zaudējumus

Viens Trampa tvīts “Toyota” rada 1,2 miljardus dolāru lielus zaudējumus 1

Viena tvīta cena – mīnus 1,2 miljardi dolāru. Tik sāpīgs japāņu autobūves milzim “Toyota” bija jaunievēlētā ASV prezidenta Donalda Trampa ieraksts viņa iecienītajā sociālajā tīklā “Twitter”, ar kura palīdzību viņš mēdz darīt zināmu savu viedokli dažādos jautājumos. Un, kā jau secināts iepriekš, šiem tvītiem ir liela ietekme.

Kurzemes pusē uz autoceļiem veidojas sniega sanesumi

Kurzemes pusē uz autoceļiem veidojas sniega sanesumi

Tukuma un Talsu pusē joprojām turpinās snigšana, un brāzmainā vēja ietekmē atsevišķi vietējās nozīmes autoceļu posmi ir aizputināti. Autoceļu uzturēšanai piesaistīta arī apakšuzņēmēju ziemas tehnika.

VIDEO: Latvijā ir autobuss, kas konfliktē ar fizikas likumiem

VIDEO: Latvijā ir autobuss, kas konfliktē ar fizikas likumiem 5

Skaties.lv arhīvā atradies mūsu lasītāja iesūtīts video, kas tapis 2016. gada vasarā. Lai arī, visticamāk, (vismaz mēs tā ceram) autobuss jau ir salabots vai nomainīts, mums šis saturs šķita joprojām publicēšanas vērts. Video pielikām klāt arī kaķi, kura reakcija raksturo arī mūsu, Skaties.lv komandas, izbrīnu par šāda spēkrata esamību uz ceļa.