Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Auto

Iebraukšana bedrē – pat 3000 eiro vērta neveiksme, liecina ”Swedbank” apdrošināšanas dati

Iebraukšana bedrē - pat 3000 eiro vērta neveiksme, liecina ''Swedbank'' apdrošināšanas dati

Līdz ar pavasara iestāšanos būtiski pieaudzis atlīdzību pieteikumu skaits par automašīnu bojājumiem, kas radušies, iebraucot bedrēs, liecina ”Swedbank” apdrošināšanas dati. Tā šā gada pirmajos trīs mēnešos pieteikumu skaits par šādiem negadījumiem teju trīskāršojies salīdzinājumā ar iepriekšējā gada pēdējo ceturksni. Vidējā bedru radīto zaudējumu summa šā gada pirmajos mēnešos sasniedz 730 eiro.

Brūkošais ceļš Ogre-Tīnūži vasarā tiks slēgts

Brūkošais ceļš Ogre-Tīnūži vasarā tiks slēgts

Autoceļš Ogre-Tīnūži, pa kuru ikdienā daudzi ogrēnieši mēro ceļu uz Rīgu, ir kļuvis bīstams un drīzumā to slēgs. Šobrīd šosejas remontdarbu laikā būvnieki uzdūrušies biezam kūdras slānim, kas asfalta slāni padarījis nestabilu.

Mistiskais ceļa pārvads pie Talsiem: leģenda vēsta, ka padomju laikos te paredzēts nolaisties lidmašīnām

Mistiskais ceļa pārvads pie Talsiem: leģenda vēsta, ka padomju laikos te paredzēts nolaisties lidmašīnām 14

Talsi nav uzskatāma par lielu pilsētu, taču netālu no tās padomju laikos uzbūvēts ceļa pārvads, kas ar savu mērogu samulsinājis, visticamāk, ne vienu vienu autovadītāju – šādi satiksmes risinājumi iederētos pie lielajām pilsētām, nevis lauka vidū. Leģenda vēsta, ka savulaik te iecerēta vieta, kur nolaisties lidmašīnām. Cik daudz no tā ir mīts un cik – patiesība?

Eksperti norāda, – beidzot pienācis laiks vasaras riepām

Eksperti norāda, - beidzot pienācis laiks vasaras riepām

Neņemot vērā faktu, ka Latvijā vasaras riepu izmantošana atļauta no 1. marta, eksperti līdz šim brīdinājuši nesteigties ar ziemas riepu nomaiņu pret vasaras. Iemesls tam bijuši laikapstākļi. Tagad, maija vidū, eksperti atzīst, – ir laiks mainīt riepas, ja tas vēl nav izdarīts.

Mans pirmais izbrauciens ar velo uz auto jumta!

Mans pirmais izbrauciens ar velo uz auto jumta!

Liekam velosipēdu uz auto jumta un braucam – sākumā ļoti lēni, uzmanīgi un reaģējot uz katru jauno skaņu:)!  Sākumā mazliet bailīgi, bet ar katru kilometru sāku aprast.

Pirmā diena – izmēģinām velo turētāju

Pirmā diena - izmēģinām velo turētāju

Velo konkursa dalībnieks Kaspars atsūtījis pirmo stāstu par to, kā viņam sokas ar ”Thule” veloturētāju. Viņam ir vairākas aktīvas atvases, kas trenējas BMX, līdz ar to veloturētājs ir tieši laikā!

Ieteikumi motobraucējiem, pirms kāpt uz dzelzs rumaka

Ieteikumi motobraucējiem, pirms kāpt uz dzelzs rumaka

Nokrišana no zirga var beigties ar nopietnām traumām vai nāvi. Iedomājieties motociklu, kas var attīstīt pat piecas un pat vairāk reižu lielāku ātrumu nekā bērītis. Šajā situācijā pareizs ekipējums katram motociklistam kļūst vitāli svarīgs, tādēļ ir vērts noskaidrot, bez kā labāk izbraukumā ar savu dzelzs rumaku nemaz nedoties.

Ieva testē priecājas par jauno veloturētāju

Ieva testē priecājas par jauno veloturētāju

Pirmais lielais prieks ir par izskatu – mans auto un #Thule veloturētājs sader kā cimds ar roku. Moderns dizains, papildinājumā ar pamatīgumu! Nekad nebiju iedomājusies, ka tas varētu izskatīties tiiiik labi un padarīt manu auto tādu nopietnāku. Nu smuka “odziņa” :)