Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Auto

60% nozagto jauno automašīnu ir bijušas aprīkotas ar “keyless-go” sistēmu

60% nozagto jauno automašīnu ir bijušas aprīkotas ar "keyless-go" sistēmu

Automašīnu aizsardzības sistēmu eksperts “Autonams”, veicot datu analīzi par 2016. gada automašīnu zādzībām Latvijā, norāda, ka vairāk nekā 60% jauno automašīnu zādzību gadījumos tā ir bijusi aprīkota ar “keyless-go” sistēmu. Visbiežāk tās ir bijušas vidējās klases automašīnas, kuru izlaiduma gads ir 2012. vai jaunāks.

”Pievienotie automobiļi”: kas kontrolē jūsu auto bez jūsu ziņas?

''Pievienotie automobiļi'': kas kontrolē jūsu auto bez jūsu ziņas?

Kaspersky Lab pētnieki ir pārbaudījuši vairāku slavenu autoražotāju automobiļu tālvadības lietotņu drošību un atklājuši, ka visām šīm lietotnēm ir vairākas drošības problēmas, kas potenciāli var ļaut noziedzniekiem nodarīt būtisku kaitējumu pievienoto automobiļu īpašniekiem.

Iekasēt maksu par iebraukšanu Rīgā vai svētdienās vispār aizliegt auto kustību – dažas no idejām, kā mazināt piesārņojumu

Iekasēt maksu par iebraukšanu Rīgā vai svētdienās vispār aizliegt auto kustību - dažas no idejām, kā mazināt piesārņojumu 4

Rīga vairākkārt ir saņēmusi pārmetumus par slikto gaisa kvalitāti, Rīgas centra nami pamazām kļūst tukši. Iedzīvotāji pārvācas uz Pierīgu, kur vide klusāka un gaiss tīrāks. Sabiedriski aktīvi cilvēki ir sagatavojuši priekšlikumus, kā Rīgas centru atslogot no automašīnām. Ideju ir daudz, radikālākā no tām – iekasēt maksu par iebraukšanu centrā vai arī svētdienās auto kustību aizliegt pavisam.

Septiņi Latvijas autobraucēju grēki; viens no tiem – pārāk lēna braukšana

Septiņi Latvijas autobraucēju grēki; viens no tiem - pārāk lēna braukšana

Pārlieku piesardzīga braukšana, noslinkota vējstiklu slotiņas nomaiņa, īslaicīga stāvēšana neatļautā vietā ar avārijas gaismas signalizāciju – šie, lai gan šķietami nelieli šoferu grēki, patiesībā var kļūt par cēloni smagiem ceļu satiksmes negadījumiem. Uzsākot ilgtermiņa sadarbību, Drošas Braukšanas Skola un apdrošināšanas sabiedrība ERGO apkopojusi septiņus tipiskākos mazos autobraucēju pārkāpumus, kurus atmetot braukšanas kultūra Latvijā ikdienā manāmi uzlabotos.

Kā uzlabot braucēja karmu jeb stereotipi uz ceļiem

Kā uzlabot braucēja karmu jeb stereotipi uz ceļiem

Ja autovadītāji vairāk koncentrētos uz galveno, proti, braukšanu un nokļūšanu galamērķī, kā arī vairāk sekotu līdzi apkārt notiekošajam uz ceļa, tad nelielo ceļu satiksmes negadījumu būtu mazāk un, iespējams, pat mazāk ceļazīmju, uzskata autoskolas ”Vanags” direktors Dainis Uzuliņš.

Vēlies braukt ar policijas auto? RPP rīko veco spēkratu izsoli

Vēlies braukt ar policijas auto? RPP rīko veco spēkratu izsoli 2

Šā gada 7. decembrī Rīgas pašvaldības policija grasās rīkot izsoli, kurā pārdos astoņas Rīgas pašvaldības policijas automašīnas. Izsole tiks rīkota ar lejupejošu soli un nosacītā cena teju 20 gadus vecajām automašīnām svārstās no 181,50 līdz 726 eiro.