Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Auto

90% iedzīvotāju apgalvo, ka nesēstos pie stūres dzērumā

90% iedzīvotāju apgalvo, ka nesēstos pie stūres dzērumā 1

Latvijā 90% iedzīvotāju nosoda braukšanu dzērumā un pie stūres reibumā nesēstos arī gadījumā, ja noteikti būtu jānokļūst mājās vai jādodas palīdzēt kādam tuviniekam, liecina Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) veiktās aptaujas dati.

Latvijā samazinās “melno punktu” un avāriju skaits, taču šoferi brauc agresīvāk

Latvijā samazinās "melno punktu" un avāriju skaits, taču šoferi brauc agresīvāk

Uz Latvijas ceļiem samazinājies avāriju skaits, un arī tā saukto “melno punktu” kļūst mazāk. Tomēr daudzi autobraucēji aizvien pamatīgi pārkāpj ātrumu, riskējot ar savu un citu dzīvību. Tā secinājuši Latvijas Valsts ceļi un policija, apkopojot pēdējā laika tendences. Lai gan fotoradari un netrafarēto policijas auto izbraukumi dod rezultātus, joprojām satiksmes drošībā veicami daudzi uzlabojumi.

Zināmi “Autoeksperta” velo konkursa uzvarētāji!

Zināmi "Autoeksperta" velo konkursa uzvarētāji!

Noslēdzies TV6 raidījuma ”Autoziņas” un ”Autoeksperta” konkurss īstiem velo faniem, kura finālā piedalījās trīs dalībnieki – Ieva Siugale, Kaspars Solims un Mārtiņš Ancāns un cīnījās par ”Autoeksperta” galveno balvu – ”Thule” velo turētāju.

Velo konkurss tuvojas finiša taisnei – balso par savu favorītu!

Velo konkurss tuvojas finiša taisnei - balso par savu favorītu!

”Autoeksperta” velo konkursa fani, dalībnieki un viņu atbalstītāji! Konkurss tuvojas finiša taisnei un jau 6. jūnijā uzzināsim velo konkursa uzvarētāju, kurš savā īpašumā kā balvu no ”Autoeksperta” saņems ”Thule” velosipēda turētāju. Tāpēc atbalsti un balso savu konkursa favorītu – balsot vari līdz 6. maija plkst. 9.59, pēc tam balsojums tiks slēgts!

Ieva dalās savos velo priekos: plašas iespējas braukt tur, kur sirds kāro!

Ieva dalās savos velo priekos: plašas iespējas braukt tur, kur sirds kāro!

Ja kādreiz bija jāaprobežojas ar izbraucieniem +/- 20 km rādiusā ap mājām, kas pēc zināma laika kļūst apnicīgi, vai arī jāmēģina ielocīt riteni auto salonā, lai dotos tālāk, tad tagad tik uzdevums sadomāt, kurā virzienā braukt – riteni uz jumta jaunajā #Thule veloturētājā no #AutoEksperts un aiziet!