Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Auto

Latvijā radīts unikāla dizaina motocikls

Latvijā radīts unikāla dizaina motocikls

Latvijas dizaineri lauž stereotipu, ka iespaidīga izskata rokeru motociklus spēj radīt tikai Rietumeiropā vai Amerikā. Latvijā vienīgajā profesionālajā motociklu dizaina meistardarbnīcā ”Metalhammers” radīts unikāla dizaina motocikls. Tam ir jaudīga skaņas iekārta, īpaši pielāgoti spārni un daudz kas cits, par ko sapņo aizrautīgākie motobraucēji. Pēc nedēļas iespaidīgo motociklu varēs aplūkot jebkurš interesents.

Papēži, svārki un gari mati – TOP 3 traucēkļi autovadītājām

Papēži, svārki un gari mati – TOP 3 traucēkļi autovadītājām

Augstpapēžu kurpes, gari svārki un caurvējā plandoši mati – lietas, kas nereti ir cēlonis ceļu satiksmes negadījumiem, traucējot sievietēm droši vadīt auto vai novēršot uzmanību. Tā liecina apdrošināšanas sabiedrības ERGO atlīdzību speciālistu novērojumi, analizējot atlīdzību pieteikumus par ceļu satiksmes negadījumiem.

No valsts grants ceļiem labā stāvoklī ir tikai 8%

No valsts grants ceļiem labā stāvoklī ir tikai 8% 3

Par kritisko situāciju uz grants ceļiem šodien diskutēs Ceļu satiksmes drošības padomes sēdē. Par to, kādā stāvoklī tie ir un cik daudz naudas tiek ieguldīts. Jautājumu par izdangātajiem ceļiem šonedēļ aktualizēja Bauskas novada iedzīvotāji un deputāti, taču ik pavasari un rudeni šis ir sāpīgs jautājums autovadītājiem daudzviet Latvijā.

Kā sagatavot savu auto pavasarim?

Kā sagatavot savu auto pavasarim? 1

Pavasara tuvošanās mudina sakārtot skapi, iegādāties abonementu sporta nodarbībām un nomazgāt logus. Bet vai esi padomājis, ka arī tavam spēkratam ir nepieciešama īpaša sagatavošana pavasarim? Siltais laiks rosinās doties garākos izbraucienos, tādēļ ir laiks apkopt auto, lai izvairītos no liekām ķibelēm ceļā!

Nākotnē ātruma pārkāpējus varētu ķert ar vidējās kustības ātruma radariem

Nākotnē ātruma pārkāpējus varētu ķert ar vidējās kustības ātruma radariem 2

Policisti un valsts iestādes apsver iespēju tuvāko piecu gadu laikā iegādāties jaunus fotoradarus, ar kuriem mērīt šoferu vidējo ātrumu. Tas nozīmētu, ka autovadītājiem faktiski nebūtu iespēju izsprukt no sodiem, bremzējot pirms radariem. Šādas ierīces gan ir dārgas, un amatpersonas pieļauj iespēju Latvijā modificēt jau esošos radarus.