Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Auto

Noslēgusies TV6 akcija “Aizver bedri”!

Noslēgusies TV6 akcija "Aizver bedri"!

Ar pirmajām īstajām pavasara vēsmām ir noslēgusies TV6 kampaņa ”Aizver bedri”, kuras laikā visi tika aicināti iesūtīt savas idejas un vērojumus par to, kā aizdarīt tās parādības uz ceļiem, ko saucam par bedrēm.

Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Katru dienu mūsu āda ir pakļauta vides kaitīgajai ietekmei – gaisa un ūdens piesārņojumam, kā arī ultravioletajam starojumam. Pareiza un pilnvērtīga sejas attīrīšana ir pirmā palīdzība nogurušai ādai un svarīgs solis ādas veselības un jauneklīga izskata saglabāšanas virzienā.

Par katru auto, kas pārkāpj izmešu standartus, ražotājiem turpmāk nāksies maksāt līdz 30 000 eiro sodu

Par katru auto, kas pārkāpj izmešu standartus, ražotājiem turpmāk nāksies maksāt līdz 30 000 eiro sodu

Pērn atklājās, ka virkne auto-ražotāju krāpjas ar izmešu rādītājiem. Mašīnas tiek reklamētas kā dabai draudzīgas un tā arī uzvedas laboratorijās, taču- kad nonāk uz ceļa- viss ir pavisam citādāk. Eiropas Savienībā patlaban tiek ieviestas arvien bargākas soda sankcijas, kas draudēs autoindustrijai, ja to vēl kādreiz noķers par līdzīgu krāpšanos.

Rūpīgais, zinošais, pļāpīgais vai apkārtnes vērotājs? Kurš no šofera blakussēdētāja tipiem esi Tu?

Rūpīgais, zinošais, pļāpīgais vai apkārtnes vērotājs? Kurš no šofera blakussēdētāja tipiem esi Tu? 2

Papildus šofera iemaņām, ceļu satiksmes noteikumiem, automašīnas stāvoklim, laika apstākļiem un citiem faktoriem, satiksmes drošībā svarīgs ir arī blakussēdētājs. Viņš var ne tikai parūpēties par vadītāja labsajūtu, bet arī tiešā veidā ietekmēt brauciena drošību, piemēram, sekojot līdzi, vai tiek ievēroti visi noteikumi. Drošas Braukšanas Skola (DBS) kopā ar ERGO un SEB līzings projektā ”Blakussēdētāja portrets” noskaidrojuši, ka Latvijā ir četri izteikti blakussēdētāju tipi – rūpīgais, zinošais, pļāpīgais un apkārtnes vērotājs.

Kā sagatavot savu auto pavasarim?

Kā sagatavot savu auto pavasarim?

Pavasara tuvošanās mudina sakārtot skapi, iegādāties abonementu sporta nodarbībām un nomazgāt logus. Bet vai esi padomājis, ka arī tavam spēkratam ir nepieciešama īpaša sagatavošana pavasarim? Siltais laiks rosinās doties garākos izbraucienos, tādēļ ir laiks apkopt auto, lai izvairītos no liekām ķibelēm ceļā!

Šoferīt, ņem vērā! No šodienas Jūrmalā par iebraukšanu ir jāmaksā

Šoferīt, ņem vērā! No šodienas Jūrmalā par iebraukšanu ir jāmaksā

No sestdienas, 1.aprīļa, atsākas periods, kad jāmaksā par iebraukšanu Jūrmalas pilsētas īpaša režīma zonā. Tāpat kā iepriekšējos gados vienreizējas iebraukšanas maksa ir divi eiro. Šogad par iebraukšanu Jūrmalā caurlaide jāpērk arī motocikliem. Kontroli pašvaldība nodrošinās arī ar fotofiksācijas ierīču palīdzību, informē vietējā pašvaldība.

Eksperti brīdina – braucējiem nebūtu jāsteidzas ar vasaras riepu uzstādīšanu

Eksperti brīdina - braucējiem nebūtu jāsteidzas ar vasaras riepu uzstādīšanu

Sniegs marta sākumā ir pilnīgi normāla parādība Latvijā, tomēr mēneša beigās sniegputeņi ir reti un saule redzama biežāk nekā tumši mākoņi. Pavasarīgais noskaņojums ātri piemetas visiem, tostarp arī autovadītājiem, no kuriem daudzi steidzas sagatavot savus auto vasaras sezonai. Tomēr dažas aktivitātes tie veic pāragri.

Hamiltons sezonu sāk ar divām uzvarām treniņbraucienos

Hamiltons sezonu sāk ar divām uzvarām treniņbraucienos

Lielbritānijas pilots Luiss Hamiltons no “Mercedes” komandas piektdien uzrādīja ātrākos apļa laikus Pirmās formulas (F-1) pasaules čempionāta pirmā posma – Austrālijas “Grand Prix” – pirmajos divos treniņbraucienos.

Kā aizvērt bedri: ar Raimonda Vējoņa mīlestību un ieliekot bedrē kaķi ar gaļu!

Kā aizvērt bedri: ar Raimonda Vējoņa mīlestību un ieliekot bedrē kaķi ar gaļu! 1

Jau vairāk nekā nedēļu TV6 ir uzsācis ļoti svarīgu aktivitāti mums visiem – ”Aizver bedri”, kurā visi tiek aicināti atklāt oriģinālas, konstruktīvas, eksotiskas un visādas citādas idejas par to, kā tikt galā ar bedru ligu uz Latvijas ceļiem. Skaties.lv ir apkopojis dažas no idejām, kas savā ziņā nudien ir oriģinālas, bet gaidām arī tavu piedāvājumu.